...
Polubili:
Paula456
Talka_14
Michiyo
gabizasada
Muffelig
asiunia388
Isilme
marthapakula
Chansany
kass_91
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




BlackSky
absolutnie nie umiem robić ładnych notatek, bardzo brzydko piszę, ale uwielbiam zeszyty i wszystkie przybory papiernicze. Ktoś też tak ma? :D