Więcej zszywek z tablicy
Teraz będę rysować pod presją :D
czekam na więcej twoich prac :3 z chęcią pooglądam ;p
Dziękuję ;-)
jak na początki to świetne ! ;3
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
fable
Teraz będę rysować pod presją :D
pinkflour312
czekam na więcej twoich prac :3 z chęcią pooglądam ;p
fable
Dziękuję ;-)
pinkflour312
jak na początki to świetne ! ;3