Więcej zszywek z tablicy

..desfhdvc

........
paula4417

paula4417 od olka5682

Dodane 24.05 o 15:40
Przypięte z ........
Obserwuj
........

......

..

Zgłoś naruszenie

Papi

robiłam. w wybielaczu trzymałam do tego momentu w którym uzyskałam odpowiadający mi kolor -jakieś 4h. ;)

 |  1.06 o 18:16  

dzaster7

to może ktoś robił i wie ile trzymać ??? :)

 |  13.05 o 21:03  

dzaster7

mam właśnie zrobić podobną :) tylko nie wiem jak długo trzymać w wybielaczu xd

 |  13.05 o 21:02  

konto-usunięte

Świetna kamizelka

 |  12.05 o 19:49  

natalka2323

zrobiłabyś mi na zamówienie?

 |  12.05 o 18:15  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: