Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

.....
upięcie
Air Max Ombre :)
ładne włosy i ta opalenizna ^^
...
d_aria

d_aria od JOKKO1979

Dodane 25.05 o 12:26
Przypięte z ...
Obserwuj
...

...

Zgłoś naruszenie

falka20

a ja zrobilam:) wyszlo troszke gorzej niz na zdjeciu, ale ogolnie ciekawy efekt. jedna rada - lepiej kupic farby w 2 odcieniach:braz i bialy i malowac nimi te kropki a nie dookola obrysowywac kolka, bo nie wyjda idealne.

 |  28.04 o 0:33  

hopeforbetter

Zajebisty efekt :)

 |  27.04 o 22:06  

hopeforbetter

uuu... Dużo roboty z tym ;(

 |  27.04 o 22:06  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: