Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

....
Jak zrobić bransoletkę ?- j...
handmade, diy, bransoletka,...
...
...
...
Mam dla Was instrukcję na z...
Jedna z torebek które uszył...
,,,
Skrzynki w innym świetle.
bransoletka
........
mini hafciki
kulka, piłka, sznurek
kamyki
sposób na poduszkę ;)
dywanik
Chcesz Zrobić ciekawy Obraz...
sznurkowe pióro! namocz w k...
savina

savina od karolina_001

Dodane 1.08 o 15:18
Przypięte z ...
Obserwuj
...

...

Zgłoś naruszenie

Ismelka

kasienka1298, dzięki wielkie :)

1  |  15.08 o 11:44  

kasienka1298

Najpierw trzeba patyczki wrzucić do wody i zagotować tak jak zwykłą wodę na herbatę. później patyczki szybko włożyć do szklanki lub kubka tak jak jest to pokazane na zdj. Następnie odstawić najlepiej na 1 dzień. na drugi dzień wyjąć i gotowe :) mam nadzieję, że pomogłam :))

 |  14.08 o 15:06  

Ismelka

Być może zostawia się je do wyschnięcia w kubku i dopiero później wyciąga. Nie mam pojęcia, bo nie próbowałam, ale chyba się skuszę.

 |  26.07 o 12:21   Pokaż odpowiedzi

Domsoon

Ja moczyłam 1 dzień w wodzie. Ale później jak na chwilę położyłam do wyschnięcia to zaczęły się prostować i nie wyszło.

 |  26.07 o 2:18  

Ismelka

Może w ciepłej wodzie?

 |  25.07 o 22:39  

katy96

jw ?

 |  25.07 o 19:25  

lepcia2334

w czym jest to moczone?

 |  25.07 o 13:35  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: