Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

Własnoręcznie zrobione prze...
...
Idealne na urodziny <3
...
...
...
zakładka c:
fajne :D
Jak narysować oko? ♥
Jak narysować oczy. Piękne ...
Przepiękne ! <3
Kostunie Lodziku :)
...
ciasteczkowe guziczki
tęcza
guzikowe
świeczki
Rubik
ćwieki
do dzieła! ;)
pakuneczek bardzo fajny
:OOOO
przyda się
Podkładki pod buty
jakie proste a przyda się n...
biustonosz :))))
martyna588

martyna588

Dodane 15.09 o 12:52
Obserwuj
...

...

Zgłoś naruszenie

universe_mami

jak się nazywa ta technika?

 |  21.11 o 1:59   Pokaż odpowiedzi

donatella

przezarąbiste ! zapraszam zainteresowanych oraz waszych znajomych na bloga lapacz-snow-honii.blogspot.com/ oraz do polubienia na fb ! codziennie coś ciekawego www.facebook.com/ciekawajaponia

 |  2.04 o 14:12  

Carmen321

ile czasu nad tym poświęciła ?

 |  1 19.03 o 10:21  

konto-usunięte

boskiee :*

 |  23.09 o 17:05  

arsi21

NIESAMOWITE<3

 |  22.09 o 13:27  

marlena1210

<3 love it <3

 |  22.09 o 10:01  

martuskaz997

boksie <3

 |  21.09 o 16:38  

e_bial

niesamowite

 |  19.09 o 23:09  

rixsi3

3 od dołu jest według mnie najlepsze ;D Jak okładka jakiegoś filmu lub gry i w tak świetnym wykonaniu ... <3

 |  19.09 o 16:46  

Zalas

Cudne

 |  19.09 o 0:02  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: