^^^
marcia1431_17
ja mam owczarka niemieckiego
Tinkerbelle
jaka to rasa ??
yolo16
słodki ^^
ninoczka2904
sliczny *-*
marcia1431_17
mam taką (wiem ze to chłopczyk )tylko troche większa :) słodka
Nana05
przecudny *.*
dominiCkaaa
cudny !
memories91
maleńkie cudeńko. :-)
_truskawkowa_
kochammm!!! <3
Panterowaa
oo ja <3
Użytkownicy także przypinają:




![;] !](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0129/thb_9464.jpg)



Zaloguj się, aby dodać komentarz.