Więcej zszywek z tablicy

Różne

Kto wie o co chodzi? xD
Boż...
Wolicie książkę czy film? J...
Tina_Malina patrz na prawdę...
Jeszcze tylko trochę ^^
aaaa, jak ja się nie mogę d...
...
Czy ktoś tak jak ja jest na...
uwielbiam asteckie wzory <3
Tina_Malina, to ja mam dla ...
Dawid Posiadło- ze wszystki...
Dawid Posiadło- ze wszystki...
Proszę, pomóżcie, ze wszyst...
!!!
Taki tam straszny Piróg sto...
słuchajcie, mam problem czy...
przydałoby się xd
Oczywiście xD
Kto czeka? :D
Asiulkaa

Asiulkaa

Dodane 28.09 o 18:31
Obserwuj
...

...

Polubili: Pinok18
Zgłoś naruszenie

Asiulkaa

Ja na Dawida Podsiało albo Florence <3

 |  28.09 o 20:12  

GreenHeart

Green Day :(

1  |  28.09 o 20:09  

konto-usunięte

my chemical romance :<

1  |  28.09 o 20:02  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: