Więcej zszywek z tablicy

tablica Madzi

...
A może ławeczka z euro-pale...
..........
alex-faashion.blogspot.com/...
nhbgv
PLATFORMA ! KLASYKA ! ZIELE...
Piękne czarne włoski :D