Więcej zszywek z tablicy

cytat

Po co komplikować ?
...
;D ;D
...
utrzymuj bałagan ! ;P
ochhh ...
bądź kreatywna :D
;D ...
...
...
Ooo tak z pewnościa xD
...
druga połówka
xD xD xD
:) :)
Disney ♥
:) :)
we have cookies ;)
adelinka

adelinka od Mazda

Dodane 24.07 o 19:14
Przypięte z ```
Obserwuj

...

Polubili: kingas7
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

pchinczol

pomyślmy...

 |  1.11 o 22:24  

niachu

;d

 |  17.03 o 13:54  

tuska1997

szczereee <3 :*

 |  1.01 o 15:25  

more

dobre

 |  19.12 o 19:06  

Grazynas

zajebiste :D

 |  25.08 o 19:52  

samcia

ha ha szczerość na pierwszym miejscu

 |  22.08 o 14:07  

mala07101998

wybieram 2-gą opcję ;**

 |  16.08 o 16:23  

Katherin

Rozmyślanie _ Od serca :D:D:D

 |  3.08 o 11:54  

tuska1997

to jest bardzoooo szczere :*

 |  21.07 o 10:18  

Canditti

Hahaha uśmiałam się:D:D

 |  18.07 o 1:13  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: