Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

...
serduszko
kartka z pomysłem.. *__*
swiecowy obraz
123
serducho
Takie tam kartki <3
pomysł na fotki
kkk
The Kiss II - wolę jednak I...
swiecowy obraz
klamerka
Handmade
wow!
przydatne
pomysł na oznakowanie kabel...
♥♥♥
i love you ♥
kieszonka na telefon.
książki
lamp
Koronkowe świeczniki.
...
Koronkowe świeczniki.
Żarówka.
patrycza

patrycza od 593Olaa

Dodane 26.07 o 19:17
Przypięte z ♥♥♥
Obserwuj
♥♥♥

♥♥♥

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

ThePaciasta

chcę!

 |  29.11 o 14:51  

sinez

świetne

 |  29.11 o 11:34  

evvelina

Zrobiłam podwójnego forward helixa około 3 miesiące temu, jestem bardzo zadowolona. Samo przekłucie nie bolało, fakt było nie przyjemne ale bez przesady. Przez pierwszy miesiąc nie komfortowo spało się na uchu, ale znośnie. Mam prośbę do was, czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie dostanę takie kolczyki? Już od miesiąca szukam i nie mogę znaleźć.

1  |  25.08 o 19:29  

maluutka

forward helix *___* śliczne, sama mam 1 helix'a ;3

 |  13.01 o 20:54  

myownsunrise

@afka Robiłaś w salonie? ;> Jak to przekucie się nazywa ? I drogo? :D

 |  20.12 o 13:10  

afka

ja już mam :)

 |  10.12 o 10:29  

afka

a jak takie przekłucie się profesjonalnie nazywa?

 |  1.11 o 1:12  

dzikuska11

Efekt niesamowity....może kiedyś też się odważę.

 |  4.08 o 13:04  

aknyzratak

ja 4 lata temu przebijałam tę srodkową dziurkę sama, nic mi nie było.. a kolczyk mam taki do nosa bo nie chcę mie c duzej dziurki.. i jeszcze nigdy mi nie wypadł.. ttylko co wazne w tej dziurce trzeba miec kolczyki srebrne lub ze stali chirurgicznej,a nie z tej miedzi co w chińskich sprzedają..

 |  3.08 o 23:35  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: