Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

na co dzień ;)
...
botki
...
...
...
...
...
...
...
co powiecie na taki outfit?
...
...
...
...
Miętuski :)
czarna sukienka .
...
...
...
katikath

katikath

Dodane 22.12 o 14:16
Obserwuj
...

...

Polubili: katie015
Zgłoś naruszenie

Rockinsuzi

prawie identyczne są w H&M lub w NewLooku

 |  17.12 o 16:46  

zuziasbjestem

zajebisty sweter <3

 |  16.12 o 22:29  

kasiazxcvgy

wiecie może gzie można taki sweterek kupić ?

 |  14.12 o 16:44  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: