Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

...
biała sukienka _ jeansowa k...
...
???:-*
...
...
mmmmmmmmm..
kurteczka *.* 
♥ !
!!!
Jak ładnie :)
mrrrrr...
<3
....
jak pieknie :)
...
...
...
;33
....
.:)
Zestawik <333
...
Converse białe ;)
...
...
Piękna <3
kosoglos98

kosoglos98 od monia1232

Dodane 25.04 o 22:28
Przypięte z .:)
Obserwuj
.:)

.:)

Zgłoś naruszenie

Melonka

piękne :*

 |  1.05 o 23:57  

Kociara_20

cudownie :)

 |  30.04 o 15:03  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: