:) !
Polubili:
Dariami
95ilonka
TheVeronicaQueen
kiciusia249
becia_puszek
karola_33
k_m_s
flashy
JadwigaO
agula94
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



konto-usunięte
mam tygryska :))
mona_moni
moja koleżanka ma właśnie tygryska *.* przesłodki! ;)
OmomomOjojoj
nie chce mieć iPhone'a bo nie lubie telefonow bez androida ale te obudowy *.*
magdabialystok1361
Genialne!:)