Więcej zszywek z tablicy

Buty <3

Sprzedam nowe nie noszone z...
<33
<33
<3!
...
Zastanawiam się nad kupnem ...
co o nich myślicie ? mi się...
...
...
Nareszcie przyszły <3
SPRZEDAM !! Rozmiar 41,Tram...
takie tam marzenie ;)
...
*.*
Moje nowe cudeńka ^^
zrobiłaś już przegląd wiose...
szpilki
szpilki
Kliknij w zdjęcie by przejś...
*,*
...
czółenka pep toe 38
smiiley

smiiley od Smerfetka_13

Dodane 21.05 o 9:51
Przypięte z *.*
Obserwuj
*.*

*.*

Zgłoś naruszenie

Majesia97

gdzie mozna kupic ? <3

 |  27.05 o 21:21  

nyna12345

Oj mam takie tylko, że beżowe...ładne owszem, ale do SIEDZENIA :D raz założyłam i leżą;p

 |  22.05 o 17:52   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: