Więcej zszywek z tablicy

Pyszności :3

zjadłabym..... :3
ciasteczka piernikowe i bia...
...
Babeczka z kremem, czekolad...
Ciasteczka
Yami :)
Tiramisu owocowe.
Przepis p...
Składniki:

spód

    160 g...
Krem z jagodami
Składniki na 3 porcje

400 ...
Maliny, jogurt naturalny, m...
Pychota! :3
TRUSKAWKOWY DESER

Składnik...
Koktajl malinowo-brzoskwini...
ciastka z toffi
kololowooooo *.*
żelki :)
...
...
mniam, mniam :)
Mniam..... :3
Mniam!
Przepis po kliknięci...
..♥
Zuzu987

Zuzu987 od mrowka1610

Dodane 14.06 o 8:04
Przypięte z ..♥
Obserwuj
..♥

..♥

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Babi99

niestety próbowałam a efektu takiego nie było :(

 |  7.06 o 14:57  

konto-usunięte

AndreasChoice takie zrobiła

 |  28.07 o 13:13  

konto-usunięte

JADŁABYM I SZARPAŁA

 |  24.06 o 19:07  

dominika501

ja rozpuściłabym tabliczke czekolady najlepiej mlecznej lub jeśli ktoś lubi to gorzką

 |  14.06 o 11:28  

decor

chce wlasnie zrobic ale nw jaka ma byc czekolada moze ktos mi powiedzieć

 |  11.06 o 15:55   Pokaż odpowiedzi

Kiniiiiaaaa

świetne kiedyś spróbuje :)

 |  10.06 o 9:02  

haneczkag

super pomysł;)

 |  8.06 o 19:40  

tiniczka77

robiłam kiedyś na urodziny. Nie dalysmy rady zjeść wszystkiego ale musiałam przesypac cukierki do zwykłych miseczek bo te czekoladowe miski zjadlysmy <3

1  |  7.06 o 10:50   Pokaż odpowiedzi

osiol_90

a pozniej nie czuc jakiegos dziwnego zmaku czekolady?

 |  4.06 o 21:55   Pokaż odpowiedzi

Arodeth

pomysł super i jak rewelacyjnie to wygląda, aż chcę się spróbować...MNIAM

1  |  4.06 o 13:33  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: