'cysiek_96'
Polubili:
Katja_TW
bAmBino1
Xxlola92xX
Starka93
nessy_pm
lepcia2334
oleczaka7
xGreenUx
madrid_99
lolaxx
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Pelusiaaa
piękna chwila..
Claudinita
Boże jak ja bym chciała choć raz coś takiego przeżyć żeby jemu też tak zależało jak mi
pj82942
Mój chłopak mówi identycznie :) To się nazywa miłość. W złości można powiedzieć coś czego można żałować do końca życia.