'cysiek_96'
Polubili:
Katja_TW
Starka93
oleczaka7
roselily
Ziemniakowa
lolaxx
nessy_pm
lepcia2334
xGreenUx
madrid_99
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Pelusiaaa
piękna chwila..
Claudinita
Boże jak ja bym chciała choć raz coś takiego przeżyć żeby jemu też tak zależało jak mi
pj82942
Mój chłopak mówi identycznie :) To się nazywa miłość. W złości można powiedzieć coś czego można żałować do końca życia.