'cysiek_96'
Polubili:
oleczaka7
bAmBino1
Ziemniakowa
nessy_pm
kosmuk993
Starka93
lolaxx
roselily
Katja_TW
Eucliwood_Hellscythe
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Pelusiaaa
piękna chwila..
Claudinita
Boże jak ja bym chciała choć raz coś takiego przeżyć żeby jemu też tak zależało jak mi
pj82942
Mój chłopak mówi identycznie :) To się nazywa miłość. W złości można powiedzieć coś czego można żałować do końca życia.