'cysiek_96'
Polubili:
bAmBino1
xGreenUx
lolaxx
oleczaka7
nessy_pm
lepcia2334
kosmuk993
Katja_TW
roselily
Eucliwood_Hellscythe
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Pelusiaaa
piękna chwila..
Claudinita
Boże jak ja bym chciała choć raz coś takiego przeżyć żeby jemu też tak zależało jak mi
pj82942
Mój chłopak mówi identycznie :) To się nazywa miłość. W złości można powiedzieć coś czego można żałować do końca życia.