'cysiek_96'
Polubili:
madrid_99
lepcia2334
xGreenUx
Xxlola92xX
kosmuk993
bAmBino1
lolaxx
Ziemniakowa
Katja_TW
Eucliwood_Hellscythe
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Pelusiaaa
piękna chwila..
Claudinita
Boże jak ja bym chciała choć raz coś takiego przeżyć żeby jemu też tak zależało jak mi
pj82942
Mój chłopak mówi identycznie :) To się nazywa miłość. W złości można powiedzieć coś czego można żałować do końca życia.