kladia

kladia od Kasiorek83

Dodane 11.02 o 23:14
Przypięte z .13
Obserwuj
.13

.13

Zgłoś naruszenie

ChocoMary

a co tu instuowac? :) papilotka, do papilotki wkladasz szynke, a na to wlewasz jajko i pieczesz w piekarniku az zetnie sie cale bialko co mona sprawdzic patyczkiem jak w przypadku ciast :)

 |  3.10 o 21:15  

Agnessska

instrukcję poproszę!!!!!!!!!!!!!!!

 |  6.09 o 19:43  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: