Więcej zszywek z tablicy

włosy

fryzurka ślubna
;))
...
*.*
*.*
,,,
super
Fryzura-krok po kroku.
...
lubie to:)
...
Zwykłe spięcie a jednak nie...
klik-> dużo ciekawych po...
...
...
fajnie (: na codzień i od ś...
uwielbiam artystyczne niela...
Włosy dłuższe o 10 cm już p...
...
:)))
:))
.....
Słit :*
Piękna <3
:3 *-*
ładne i proste upięcie
alex7

alex7 od MaDzia9876543210

Dodane 22.10 o 19:29
Przypięte z :3 *-*
Obserwuj
:3 *-*

:3 *-*

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

ErinW

Dziewczyny, zwróćcie uwagę, że ona tapiruje te włosy przed wiązaniem ich ;) To dlatego jej koczek wychodzi taki, a nie ulizany :P

 |  14.05 o 21:41   Pokaż odpowiedzi

kaja2001

Mi też wychodzi ulizana kulka bo za bardzo się starałam. Kiedyś po powrocie z nocnej zmiany wyspałam się w koku. Po przebudzeniu okazało się, że moja fryzura wyglądała dokładnie jak na zdjęciu. :)

1  |  14.05 o 19:15  

xgrenoouille

sama sobie tak nigdy nie zrobie ;c

1  |  13.05 o 14:55   Pokaż odpowiedzi

jolkajestem

Mi akurat wyszło, może nie tak samo, ale podobnie jak na zdjęciu :)

 |  11.05 o 13:58  

emilka878

nigdy nie umiem go zrobić... taka ulizana kulka mocno ściągnięta mi wychodzi

1  |  7.05 o 19:24   Pokaż odpowiedzi

Naati777

trzeba mieć postopniowane włosy,żeby taki zrobić ??

 |  7.05 o 15:49  

lleakars

kocham go ! ♥

 |  4.05 o 17:38  

buka666

No właśnie. Zawsze chciałam się nauczyć robić takiego koczka ;p

 |  2.05 o 13:47  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: