3 metry nad niebem <3
Polubili:
ansomia
swcrack
galaxyeditor
Nandini
kasiatasior95
KasiaGrybel
drcraft
Kara0320
Caloria
denoder
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



















loovely
część 1 najlepsza <3
wika_
osobiście też wolę pierwszą.
konto-usunięte
2 część nie wyszła za dobrze "Tylko Ciebie chcem".. ale pierwsza jak najbardziej <33
arealsmile
koooooooocham <3