80% nastolatków...
Polubili:
zuzka_
Zzza
goosia0
Aria235
rita007
MylifeMyway
wiDa11
PoziomkaB5
Pandka_zla
ilcia15
oraz 21 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Dev
Oj przejpraszam. Blad. *80% nastolatkow cpa
Dev
Oh te problemy ludzi trzynastoletnich. - Palimy czy jaramy? - Jaramy. Ja pale tylko po dobrym seksie. 80% nastolatkow pali? To co Ty mieszkasz w Sosnowcu?