80% nastolatków...
Polubili:
_inspiration_
Igga134g
Ewelasypel11
Zszywajaca1
ulala0301
Fire_Tomlinson
Pandka_zla
rita007
CholernieZaczytana
ZuLaczek
oraz 21 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Dev
Oj przejpraszam. Blad. *80% nastolatkow cpa
Dev
Oh te problemy ludzi trzynastoletnich. - Palimy czy jaramy? - Jaramy. Ja pale tylko po dobrym seksie. 80% nastolatkow pali? To co Ty mieszkasz w Sosnowcu?