A co jeśli?
Polubili:
AnimkaAbbi123
Lasia116
sowa_minerwy
mrozowsky_13_76_
Kropeczka109
sogoodXD
kotek5524
olusia5692
kropka24a
DusiaczekDusia
oraz 131 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
















Eliza1995
jakie prawdziwe ! uwielbiam :)
Dododo_creativ
Moim zdaniem każdy powinien pracować nad lepszym sobą ale w kwesti zachowania, a jeśli chodzi o wygląd wystarczy o siebie dbać tak zwyczajnie
amanda518
Dlatego trzeba zrozumieć, że nie ma ideałów i nie da się być ideałem. Można dążyć do bycia lepszą wersja siebie, ale dla siebie, a nie dla innych :)