A co jeśli?
Polubili:
lililawow
Eliza1995
dyshaa18
Sophie_
Black_Lollipop
karola_147
AnetkaR
kotek5524
kasia3334
oj16121999
oraz 131 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
















Eliza1995
jakie prawdziwe ! uwielbiam :)
Dododo_creativ
Moim zdaniem każdy powinien pracować nad lepszym sobą ale w kwesti zachowania, a jeśli chodzi o wygląd wystarczy o siebie dbać tak zwyczajnie
amanda518
Dlatego trzeba zrozumieć, że nie ma ideałów i nie da się być ideałem. Można dążyć do bycia lepszą wersja siebie, ale dla siebie, a nie dla innych :)