A co jeśli?
Polubili:
DusiaczekDusia
StaalKisha
zajebista_1
olusia5692
ilusiaa007
klaudia20031028
WeHappiness
black_sweety_soul
Ania2135
julkaxdxdxd
oraz 131 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
















Eliza1995
jakie prawdziwe ! uwielbiam :)
Dododo_creativ
Moim zdaniem każdy powinien pracować nad lepszym sobą ale w kwesti zachowania, a jeśli chodzi o wygląd wystarczy o siebie dbać tak zwyczajnie
amanda518
Dlatego trzeba zrozumieć, że nie ma ideałów i nie da się być ideałem. Można dążyć do bycia lepszą wersja siebie, ale dla siebie, a nie dla innych :)