a może bordo?
:)
Polubili:
dariamajka
haandi
Aprilynne
masjaka
NStyles15
monik6
Neddy
NajlepszaRuda
niniel
tissaia
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























konto-usunięte
płaszcz *.*
dingdong13
mój kolor <3 płaszcz cudowny
angel30
ładny płaszczyk