Więcej zszywek z tablicy

Moda

cudna bluza <3
...
okularki:) ładne?
Trampki z kokardą:)
‹333
Koronkowa śliczność 
sukien...
...
Śliczna...
słodki pomponik...
...
...
Cudna...
Sprzedam rozm. XL założona ...
...
***
Śmieszne połączenie :-)
Moje śniegowce
Świetna
...
...
Meliski <3
A może takie...?
Zastanawiam się czy je kupi...
Moje prześliczne...
Ażurowe sandały...nie potra...
....
moniulka

moniulka

Dodane 10.01 o 18:40
Obserwuj
A może takie...?

A może takie...

?

Polubili: Domi9010 patie39 Anna55225 zrazoweczka karo_la marshmo Gita96 ange22 Praised1 rockat oraz 19 innych użytkowników
Zgłoś naruszenie

patie39

Znalazłam na Ali

 |  16.02 o 10:37  

caldey94

zakochałam się i muszę je mieć

 |  15.01 o 22:15  

caldey94

zakochałam się i muszę je mieć

 |  15.01 o 22:15  

Wiooleta

okropne ..

1  |  4 10.01 o 22:32  

patie39

ale fafne : ) co to za model?

2  |  10.01 o 19:32   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: