ach te jego teksty xD
Polubili:
zgredek11
pucekkk
rok_zbr
keepcalmandsmile
Alicja_AJP
sweet_21
zalozto_com
zunela
MrsGatsby
sisi1405
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie