ach te jego teksty xD
Polubili:
zunela
keepcalmandsmile
Alicja_AJP
kara97
Weronika_14
evelina2105
olusia11
Rock_girl1
JustysiaOo
Renata1976
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie