ach te jego teksty xD
Polubili:
czarnulkaa19
zalozto_com
rok_zbr
keepcalmandsmile
Weronika_14
sisi1405
Renata1976
smook
errroorrr
evelina2105
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie