ach te jego teksty xD
Polubili:
keepcalmandsmile
Nikuu
errroorrr
KochamCieMisia
pollaxoo
eveline81
czarnulkaa19
pucekkk
rok_zbr
Yahooszka
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie