ach te jego teksty xD
Polubili:
pucekkk
KochamCieMisia
Nikuu
rok_zbr
sisi1405
zunela
Rock_girl1
MrsGatsby
Alicja_AJP
nela43
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie