ach te jego teksty xD
Polubili:
Rock_girl1
nela43
olusia11
eveline81
Yahooszka
rok_zbr
zalozto_com
zunela
sweet_21
smook
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie