ach te jego teksty xD
Polubili:
Rock_girl1
KochamCieMisia
Yahooszka
zunela
nela43
Weronika_14
sisi1405
Nikuu
pucekkk
sweet_21
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie