ach te jego teksty xD
Polubili:
sweet_21
zalozto_com
sisi1405
smook
zunela
olusia11
keepcalmandsmile
pucekkk
errroorrr
eveline81
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie