ach te jego teksty xD
Polubili:
pollaxoo
zunela
Nikuu
kara97
sisi1405
JustysiaOo
rok_zbr
zalozto_com
zgredek11
errroorrr
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie