ach te jego teksty xD
Polubili:
JustysiaOo
nela43
kara97
MrsGatsby
Nikuu
zgredek11
KochamCieMisia
pucekkk
zunela
smook
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie