ach te jego teksty xD
Polubili:
pucekkk
kara97
zalozto_com
Weronika_14
evelina2105
errroorrr
keepcalmandsmile
Rock_girl1
czarnulkaa19
eveline81
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie