ach te jego teksty xD
Polubili:
Yahooszka
MrsGatsby
zalozto_com
pollaxoo
evelina2105
pucekkk
Renata1976
smook
Nikuu
zgredek11
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie