ach te jego teksty xD
Polubili:
nela43
Yahooszka
sisi1405
MrsGatsby
Weronika_14
KochamCieMisia
kara97
pollaxoo
zalozto_com
sweet_21
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie