ach te jego teksty xD
Polubili:
Renata1976
pucekkk
keepcalmandsmile
MrsGatsby
smook
JustysiaOo
sisi1405
zunela
kara97
Alicja_AJP
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie