ach te jego teksty xD
Polubili:
sweet_21
errroorrr
MrsGatsby
kara97
KochamCieMisia
Rock_girl1
rok_zbr
keepcalmandsmile
olusia11
czarnulkaa19
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie