ach te jego teksty xD
Polubili:
olusia11
Rock_girl1
evelina2105
errroorrr
smook
JustysiaOo
zgredek11
kara97
keepcalmandsmile
zunela
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie