ach te jego teksty xD
Polubili:
Nikuu
Weronika_14
nela43
sweet_21
czarnulkaa19
pollaxoo
Yahooszka
evelina2105
sisi1405
zunela
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie