ach te jego teksty xD
Polubili:
evelina2105
pollaxoo
Renata1976
JustysiaOo
Weronika_14
zgredek11
sweet_21
czarnulkaa19
smook
keepcalmandsmile
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie