ach te jego teksty xD
Polubili:
Rock_girl1
keepcalmandsmile
zgredek11
Renata1976
Alicja_AJP
pollaxoo
evelina2105
sisi1405
czarnulkaa19
eveline81
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie