ach te jego teksty xD
Polubili:
sweet_21
Nikuu
zgredek11
pucekkk
keepcalmandsmile
Renata1976
MrsGatsby
smook
zunela
zalozto_com
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie