ach te jego teksty xD
Polubili:
Rock_girl1
Renata1976
nela43
Alicja_AJP
smook
Nikuu
zunela
zalozto_com
pucekkk
kara97
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie