ach te jego teksty xD
Polubili:
keepcalmandsmile
Rock_girl1
sisi1405
pollaxoo
sweet_21
czarnulkaa19
eveline81
KochamCieMisia
Yahooszka
smook
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie