ach te jego teksty xD
Polubili:
errroorrr
Nikuu
JustysiaOo
MrsGatsby
zunela
kara97
smook
evelina2105
zalozto_com
nela43
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie