dutka

dutka

Dodane 24.08 o 20:42
Obserwuj

ach te jego teksty xD

Polubili: smook MrsGatsby errroorrr eveline81 Yahooszka Renata1976 kara97 pollaxoo nela43 Nikuu oraz 16 innych użytkowników
Zgłoś naruszenie

Nikuu

Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie

 |  12.05 o 18:58  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: