ach te jego teksty xD
Polubili:
MrsGatsby
zunela
sweet_21
JustysiaOo
Rock_girl1
eveline81
smook
evelina2105
pucekkk
nela43
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Nikuu
Ja ją lubiłam. Uważam, że była najlepszą postacią serialu. Ona w pierwszych sezonach powodowała ten strach chęć oglądania dalej. A potem ją zabili i dodalj jakieś całkiem niepotrzebne postacie