Ach te trojaczki :D
Polubili:
slooonce
domesko
kinialove
cocorolce
EMichnik
ewa21
martam891
Nicolechoma
Bea1344
Natalia29
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
13
6
2
73 dni do swiat! Taki widok kojarzy nam sie z ...
0
1
0
❗W ramach wspomnień przed 4 czerwca - warto sob...
Truskaweczka_22 Wpierdalaj stąd z tą polityka !





Luisaa
Fatycznie słodkie, ale weź to wychowaj :) Moja sąsiadka ma trojaczki, ale dziewczynki. Mają teraz po 3 lata. Uwierz, że widać po niej, jakby armagedon ją nawiedził :D