Więcej zszywek z tablicy

Śmieszne :)

Albo szkoły :D
A jak! :D
Mistrzunio :D
I to.. Bzzz bzz bz bzz bzzz...
Noo.. Powiem.. Bardzo śmies...
Właśnie Grażynko! :D
A co tam.. :D
No tak.. Bardzo ciekawy kaw...
Alencja0

Alencja0

Dodane 12.07 o 21:42
Obserwuj
Albo szkoły :D

Albo szkoły :D

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: