ale nóżkii :)
Polubili:
nada_12
Pretty_Little_Thing
julkarz
spokopaula
Dosia687
patryszka100
kashii87
etoilee
aggs123
wolidaria
oraz 5 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



















wiiiktoooriaaa
klasyczne białe są najlepsze ;p
westcoast
tak to właśnie jest z białymi butkami...ale są takie ładne ;)
xredlipsx
mam te same coversy i prawie ich nie nosze a ciagle sa brudne :(