ale nóżkii :)
Polubili:
Mooniaaa12
watermelonowa
nada_12
Dosia687
aggs123
julkarz
wolidaria
spokopaula
olciam1997
Klaudiaaa_24
oraz 5 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



















wiiiktoooriaaa
klasyczne białe są najlepsze ;p
westcoast
tak to właśnie jest z białymi butkami...ale są takie ładne ;)
xredlipsx
mam te same coversy i prawie ich nie nosze a ciagle sa brudne :(