Więcej zszywek z tablicy

chudzinki

:))
marzenie :))
brzuuuch *.*
grejt ;>
...
ale nóżkii :)
tak *___*
o taak ;)
piękne ciało
co tyłeczek ;)
omomom *.*
figurka ;pp
<33
boska <3
keep fit ;)
świetny tatooo ;)
najs ;)
westcoast

westcoast

Dodane 22.08 o 21:02
Obserwuj
ale nóżkii :)

ale nóżkii :)

Zgłoś naruszenie

wiiiktoooriaaa

klasyczne białe są najlepsze ;p

 |  22.08 o 21:38  

westcoast

tak to właśnie jest z białymi butkami...ale są takie ładne ;)

 |  22.08 o 21:28  

xredlipsx

mam te same coversy i prawie ich nie nosze a ciagle sa brudne :(

 |  22.08 o 21:25  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: