ale nóżkii :)
Polubili:
Paula70
watermelonowa
wolidaria
Mooniaaa12
etoilee
Pretty_Little_Thing
aggs123
nada_12
spokopaula
kashii87
oraz 5 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



















wiiiktoooriaaa
klasyczne białe są najlepsze ;p
westcoast
tak to właśnie jest z białymi butkami...ale są takie ładne ;)
xredlipsx
mam te same coversy i prawie ich nie nosze a ciagle sa brudne :(