ale nóżkii :)
Polubili:
Pretty_Little_Thing
olciam1997
patryszka100
julkarz
Dosia687
etoilee
aggs123
watermelonowa
nada_12
spokopaula
oraz 5 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



















wiiiktoooriaaa
klasyczne białe są najlepsze ;p
westcoast
tak to właśnie jest z białymi butkami...ale są takie ładne ;)
xredlipsx
mam te same coversy i prawie ich nie nosze a ciagle sa brudne :(