ale nóżkii :)
Polubili:
Dosia687
Paula70
patryszka100
aggs123
nada_12
wolidaria
spokopaula
Klaudiaaa_24
julkarz
olciam1997
oraz 5 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



















wiiiktoooriaaa
klasyczne białe są najlepsze ;p
westcoast
tak to właśnie jest z białymi butkami...ale są takie ładne ;)
xredlipsx
mam te same coversy i prawie ich nie nosze a ciagle sa brudne :(