ale nóżkii :)
Polubili:
patryszka100
Pretty_Little_Thing
watermelonowa
nada_12
spokopaula
Klaudiaaa_24
etoilee
Dosia687
wolidaria
Mooniaaa12
oraz 5 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



















wiiiktoooriaaa
klasyczne białe są najlepsze ;p
westcoast
tak to właśnie jest z białymi butkami...ale są takie ładne ;)
xredlipsx
mam te same coversy i prawie ich nie nosze a ciagle sa brudne :(