ale nóżkii :)
Polubili:
Pretty_Little_Thing
spokopaula
watermelonowa
kashii87
Klaudiaaa_24
Paula70
julkarz
Dosia687
Mooniaaa12
patryszka100
oraz 5 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



















wiiiktoooriaaa
klasyczne białe są najlepsze ;p
westcoast
tak to właśnie jest z białymi butkami...ale są takie ładne ;)
xredlipsx
mam te same coversy i prawie ich nie nosze a ciagle sa brudne :(