ale śliczne oko *.*
Polubili:
kashii87
mary97
cukiereczek012
fiona69
689
sylwiaaa10
ewelaaa
Bondi007
stefani20
patryszka100
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























nieobliczalnaem
świetnee ! :)
pina_90
Rzekłabym, że idealne, ale... za cienka brew ;P