ale śliczne oko *.*
Polubili:
fiona69
kashii87
Bondi007
stefani20
sylwiaaa10
patryszka100
cukiereczek012
roooooobaczek
mary97
ewelaaa
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























nieobliczalnaem
świetnee ! :)
pina_90
Rzekłabym, że idealne, ale... za cienka brew ;P