ale śliczne oko *.*
Polubili:
stefani20
kashii87
mary97
sylwiaaa10
patryszka100
fiona69
cukiereczek012
689
Bondi007
roooooobaczek
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























nieobliczalnaem
świetnee ! :)
pina_90
Rzekłabym, że idealne, ale... za cienka brew ;P