ale śliczne oko *.*
Polubili:
stefani20
cukiereczek012
sylwiaaa10
689
mary97
Bondi007
fiona69
roooooobaczek
kashii87
ewelaaa
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























nieobliczalnaem
świetnee ! :)
pina_90
Rzekłabym, że idealne, ale... za cienka brew ;P