ale śliczne oko *.*
Polubili:
sylwiaaa10
patryszka100
fiona69
mary97
Bondi007
kashii87
ewelaaa
stefani20
689
cukiereczek012
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























nieobliczalnaem
świetnee ! :)
pina_90
Rzekłabym, że idealne, ale... za cienka brew ;P