ale śliczne oko *.*
Polubili:
stefani20
fiona69
cukiereczek012
ewelaaa
mary97
roooooobaczek
kashii87
689
patryszka100
Bondi007
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























nieobliczalnaem
świetnee ! :)
pina_90
Rzekłabym, że idealne, ale... za cienka brew ;P