ale śliczne oko *.*
Polubili:
Bondi007
roooooobaczek
cukiereczek012
patryszka100
sylwiaaa10
689
stefani20
ewelaaa
fiona69
mary97
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























nieobliczalnaem
świetnee ! :)
pina_90
Rzekłabym, że idealne, ale... za cienka brew ;P