ale śliczne oko *.*
Polubili:
689
roooooobaczek
Bondi007
patryszka100
fiona69
kashii87
stefani20
cukiereczek012
mary97
sylwiaaa10
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























nieobliczalnaem
świetnee ! :)
pina_90
Rzekłabym, że idealne, ale... za cienka brew ;P