ale śliczne oko *.*
Polubili:
cukiereczek012
stefani20
roooooobaczek
ewelaaa
Bondi007
kashii87
sylwiaaa10
mary97
patryszka100
689
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























nieobliczalnaem
świetnee ! :)
pina_90
Rzekłabym, że idealne, ale... za cienka brew ;P