ale śliczne oko *.*
Polubili:
cukiereczek012
fiona69
689
mary97
ewelaaa
stefani20
kashii87
roooooobaczek
sylwiaaa10
Bondi007
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























nieobliczalnaem
świetnee ! :)
pina_90
Rzekłabym, że idealne, ale... za cienka brew ;P