ale śliczne oko *.*
Polubili:
kashii87
patryszka100
roooooobaczek
stefani20
sylwiaaa10
Bondi007
ewelaaa
cukiereczek012
fiona69
689
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























nieobliczalnaem
świetnee ! :)
pina_90
Rzekłabym, że idealne, ale... za cienka brew ;P