ale śliczne oko *.*
Polubili:
patryszka100
mary97
kashii87
fiona69
cukiereczek012
sylwiaaa10
689
roooooobaczek
Bondi007
stefani20
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























nieobliczalnaem
świetnee ! :)
pina_90
Rzekłabym, że idealne, ale... za cienka brew ;P