ale śliczne oko *.*
Polubili:
mary97
Bondi007
patryszka100
cukiereczek012
fiona69
sylwiaaa10
roooooobaczek
kashii87
stefani20
689
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























nieobliczalnaem
świetnee ! :)
pina_90
Rzekłabym, że idealne, ale... za cienka brew ;P