ale śliczne oko *.*
Polubili:
Bondi007
mary97
ewelaaa
sylwiaaa10
kashii87
fiona69
roooooobaczek
cukiereczek012
689
stefani20
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























nieobliczalnaem
świetnee ! :)
pina_90
Rzekłabym, że idealne, ale... za cienka brew ;P