ale śliczne oko *.*
Polubili:
patryszka100
fiona69
sylwiaaa10
kashii87
cukiereczek012
Bondi007
stefani20
ewelaaa
mary97
roooooobaczek
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























nieobliczalnaem
świetnee ! :)
pina_90
Rzekłabym, że idealne, ale... za cienka brew ;P