Kejt93

Kejt93 od DorotaMroz

Dodane 28.06 o 21:30
Przypięte z <<<
Obserwuj
&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;

&amp;lt;&amp;lt;&amp;lt;

Polubili: basikkk
Zgłoś naruszenie

pozatym

fajny pomysl :) Obciac rekawy i material po bokach bluzki, to co zostalo po rekawach podwinac i przeszyc. Z rekawow uszyc tasiemke( ?) pod szyje.

 |  21.07 o 13:55  

renifer

jak to zrobić ?

 |  27.06 o 23:36  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: