Więcej zszywek z tablicy

Moda

<3
CUDEŃKA
Całkiem ładna...
Torebeczka :)
...
fajne...
Stylowo...
kalinix

kalinix od inka1806

Dodane 25.05 o 19:11
Przypięte z <3
Obserwuj
&lt;3

&lt;3

Zgłoś naruszenie

thegloomy

zgadzam sie jest świetny . gdzies taki znajdę ?

 |  25.05 o 18:54   Pokaż odpowiedzi

iloveitx3

chce taki strój ! :D widział ktoś gdzieś ?

 |  25.05 o 18:38  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: