AVON <3 lubicie ?
? :)
Polubili:
JagodaBerry
Eliza1995
kasia25193
wicia2908
rauralala
agusiab222
HaikoMasahiro
Carmeloove
rogaliczek
smokeweed
bardzo lubię avon;)
jadzka1992
Tak :-) mam ten cały zestaw, polecam :-D
nelinka
uwielbiam ujędrniający balsam do ciała , tusz SuperSock,niektóre perfumy są ładne i trwałe fajna jest także baza pod podkład nie lubię szamponów wiele razy się zawiodłam
paradiseee25
<33
Carmeloove
Bardzo :)
Użytkownicy także przypinają:















Zaloguj się, aby dodać komentarz.