Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

Dobrej nocy
urocze :)
Kocham Małego Księcia. :)
...
... I pamiętaj BÓG CIĘ KOCHA
:DD
"Tamta dziewczyna"
idealnie
^^^
Proste i Genialne ♡
...
Bajkowo...
Kreatywnie-Pozytywnie :D
tagowe zakładki do książki ...
Kwiatowy abażur (ps. Zapras...
korona
takie prawdziwe :)
DIY, moje pierwsze cotton b...
...
...
No własnie :)
:DD
To profesjonalne CV do edyc...
wzorowane :)
moje dzieło ! #uroda #nails
ang
Imelda

Imelda od Milena0215

Dodane 9.03 o 13:29
Przypięte z Bajkowo...
Obserwuj

Bajkowo...

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Fashionistka022

cudo !

 |  29.04 o 22:59  

Weronia2004

Jak ślub na końcu bajki i zdanie ,, I żyli długo i szczęśliwie'' :)

 |  26.03 o 12:25  

Czarna_w_szpilkach

niesamowicie coś pięknego!

 |  23.03 o 22:20  

konto-usunięte

a no ;) bajecznie :)

 |  23.03 o 10:24  

OTIANNA

Ojej! Magia! ❤ - www.otianna.pl

 |  19.03 o 19:04  

Pati2tm6

odrobina pudrowego różu dodala by jeszcze wiecej uroku :)

 |  14.03 o 21:05  

zsyweczka

o jezuuuuu !!!!!!!!!!!!!

 |  12.03 o 13:57  

Jula132005

Ale romantycznie<3

 |  12.03 o 10:48  

kamilkotek

łał nigdy takiego ślubu ni9e widziałam

 |  11.03 o 13:25  

Tysia_12345

Trochę jak w Avatarze, ale ślicznie <3 chciałabym taki ślub

 |  10.03 o 22:04  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: