bardzo delikatny.
Polubili:
etoilee
siwa93
mineralna91
magducha_1990
klaudeczka_laleczka
sawerta9609
aagoo
ardenalina
draganek
Użytkownicy także przypinają:




























13Kejtiiii86
ta to niewazne jak pomalowana zawsze zajebiscie wyglada. Za to bez makijazu ....
sawerta9609
Świetny *.*