bardzo delikatny.
Polubili:
klaudeczka_laleczka
mineralna91
draganek
etoilee
sawerta9609
ardenalina
aagoo
magducha_1990
siwa93
Użytkownicy także przypinają:




























13Kejtiiii86
ta to niewazne jak pomalowana zawsze zajebiscie wyglada. Za to bez makijazu ....
sawerta9609
Świetny *.*