bardzo delikatny.
Polubili:
ardenalina
sawerta9609
aagoo
etoilee
draganek
magducha_1990
klaudeczka_laleczka
mineralna91
siwa93
Użytkownicy także przypinają:




























13Kejtiiii86
ta to niewazne jak pomalowana zawsze zajebiscie wyglada. Za to bez makijazu ....
sawerta9609
Świetny *.*