bardzo delikatny.
Polubili:
mineralna91
ardenalina
sawerta9609
etoilee
siwa93
aagoo
klaudeczka_laleczka
draganek
magducha_1990
Użytkownicy także przypinają:




























13Kejtiiii86
ta to niewazne jak pomalowana zawsze zajebiscie wyglada. Za to bez makijazu ....
sawerta9609
Świetny *.*