bardzo delikatny.
Polubili:
aagoo
mineralna91
klaudeczka_laleczka
etoilee
siwa93
draganek
sawerta9609
magducha_1990
ardenalina
Użytkownicy także przypinają:




























13Kejtiiii86
ta to niewazne jak pomalowana zawsze zajebiscie wyglada. Za to bez makijazu ....
sawerta9609
Świetny *.*