bardzo delikatny.
Polubili:
ardenalina
mineralna91
aagoo
klaudeczka_laleczka
siwa93
magducha_1990
sawerta9609
draganek
etoilee
Użytkownicy także przypinają:




























13Kejtiiii86
ta to niewazne jak pomalowana zawsze zajebiscie wyglada. Za to bez makijazu ....
sawerta9609
Świetny *.*