bardzo delikatny.
Polubili:
ardenalina
siwa93
sawerta9609
draganek
mineralna91
magducha_1990
klaudeczka_laleczka
etoilee
aagoo
Użytkownicy także przypinają:




























13Kejtiiii86
ta to niewazne jak pomalowana zawsze zajebiscie wyglada. Za to bez makijazu ....
sawerta9609
Świetny *.*