Biel i czerń ♫
Polubili:
Truskaffka666
martucha46
MonikaDyba
Aira_Gryffonka
LadyAlice
paskiwkropkixd
Mudblood_99
ksiezniczkagoryla
shanna1906
agatex012001
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:

















natishia
Nie jestem pewna, ale spróbuję się dowiedzieć :) EDIT są podobne np. w Jysku, ale mają 4 zamiast 2 nóg (seria UGERBY)
ksiezniczkagoryla
gdzieś jest dostępna do kupienia taka półką wysoka jak po prawej stronie?