Biel i czerń ♫
Polubili:
klaudia5429
listek1234
martucha46
MonikaDyba
behuman
ksiezniczkagoryla
Baskeciara
_Gwen_
LadyAlice
agatex012001
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:

















natishia
Nie jestem pewna, ale spróbuję się dowiedzieć :) EDIT są podobne np. w Jysku, ale mają 4 zamiast 2 nóg (seria UGERBY)
ksiezniczkagoryla
gdzieś jest dostępna do kupienia taka półką wysoka jak po prawej stronie?