Biel i czerń ♫
Polubili:
behuman
paskiwkropkixd
MadziuLala
listek1234
Baskeciara
siania93
MonikaDyba
_Gwen_
martucha46
klaudia5429
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:

















natishia
Nie jestem pewna, ale spróbuję się dowiedzieć :) EDIT są podobne np. w Jysku, ale mają 4 zamiast 2 nóg (seria UGERBY)
ksiezniczkagoryla
gdzieś jest dostępna do kupienia taka półką wysoka jak po prawej stronie?