Biel i czerń ♫
Polubili:
klaudia5429
Baskeciara
martucha46
MadziuLala
Aira_Gryffonka
paskiwkropkixd
listek1234
Mudblood_99
Truskaffka666
agatex012001
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:

















natishia
Nie jestem pewna, ale spróbuję się dowiedzieć :) EDIT są podobne np. w Jysku, ale mają 4 zamiast 2 nóg (seria UGERBY)
ksiezniczkagoryla
gdzieś jest dostępna do kupienia taka półką wysoka jak po prawej stronie?