Biel i czerń ♫
Polubili:
_Gwen_
shanna1906
klaudia5429
LadyAlice
Mudblood_99
MadziuLala
siania93
Aira_Gryffonka
agatex012001
Truskaffka666
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:

















natishia
Nie jestem pewna, ale spróbuję się dowiedzieć :) EDIT są podobne np. w Jysku, ale mają 4 zamiast 2 nóg (seria UGERBY)
ksiezniczkagoryla
gdzieś jest dostępna do kupienia taka półką wysoka jak po prawej stronie?