Biel i czerń ♫
Polubili:
ksiezniczkagoryla
Aira_Gryffonka
Truskaffka666
Mudblood_99
shanna1906
listek1234
LadyAlice
klaudia5429
paskiwkropkixd
Baskeciara
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:

















natishia
Nie jestem pewna, ale spróbuję się dowiedzieć :) EDIT są podobne np. w Jysku, ale mają 4 zamiast 2 nóg (seria UGERBY)
ksiezniczkagoryla
gdzieś jest dostępna do kupienia taka półką wysoka jak po prawej stronie?