biorę wszystko :3
Polubili:
pieknadestrukcja
aleksis126
Grooooszek96
dopajo_s
erg3
CocoJambo1510
WeronaGrebowiec
Vaineth
omens
Debra
oraz 143 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:












![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0077/thb_7871.jpg)















Subira
nie tylko na ładnej figurze wszystko fajnie wygląda
kataryna187
Dokładnie - jak się ma ładną figurę, to byle co ze sobą zestawione daje ciekawy efekt. A ja tymczasem, mając grube i krótkie nóżki mogę sobie pomarzyć o takich zestawach, bo wyglądam w nich wręcz śmiesznie ;/
Ellie1234
mega :*
anusiek20
Ja też :D
konto-usunięte
na ładnej figurze wszystko fajnie wygląda