Więcej zszywek z tablicy

Pomysłowo :)

Domowy patent na NIEDOSKONA...
365 pozytywnych myśli
Jak zrobić domową maseczkę ...
bobhair
dobre
jak ważyć bez wagi?
plamy?
naturalne spalacze tłuszczu
produkty przyspieszające me...
jak ładnie zapakować prezent
Sposób na zawiązanie szalik...
55 z wysyłką <3
KONIEC Z TRĄDZIKIEM RAZ NA ...
zaparzyc 6-7 torebek earl g...
TheBestSmile

TheBestSmile od 95ilonka

Dodane 6.03 o 9:14
Przypięte z bobhair
Obserwuj
bobhair

bobhair

Zgłoś naruszenie

nelinka

Zdjecie nie moje,ale mam ta fryzure z ukladaniem wlosow nie mam zadnego klopotu czasem prostuje konce i to wszystko

 |  2.03 o 17:40  

konto-usunięte

Mam takie włosy i jedyne, co z nimi robię to prostuję kilka pasm z tyłu i rozczesuję. I po wszystkim

 |  2.03 o 17:25  

SIULEK7

jeśli fryzjer ma fach w ręku, to układanie nie będzie kłopotliwe. piszę to bo znam sprawę z autopsji, włosy mam niesforne, rzadkie i cienkie, więc każdy żyje swoim życiem. od dawna ścinam w ten sposób z różnym efektem. dopiero fryzjer z prawdziwego zdarzenia i zamiłowania sprawił, że mój bob nie wymaga wielkiego nakładu pracy...

2  |  21.12 o 13:15  

seeend

fryzura super wygląda , ale jej układanie to koszmar ! nie polecam :)

 |  19.03 o 16:23  

agusia89mk

Dokładnie ....układać ją codzień rano pochłania wiele czasu ...no ale my kobiety to lubimy ..po prostu trzeba 30 minut wcześniej wstać :D

 |  18.03 o 7:36  

sweetignorancex

Super. Sama mam włosy ścięte na dłuższego boba. Fryzura fajnie się prezentuje, ale jej układanie...

 |  10.03 o 8:31  

kwiatek09a

fajna fryzurka ..

1  |  8.03 o 19:33  

agusia89mk

cudowna fryzurka

 |  5.03 o 8:37  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: