Więcej zszywek z tablicy
albo mam coś z oczami albo wydaje mi się, że troszkę tą "lukę" między udami poszerzyła :D
albo ścisnęła plecy drugą ręką (żart:P)
ma nawet ładne wcięcie w talii :)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
Moxi
albo mam coś z oczami albo wydaje mi się, że troszkę tą "lukę" między udami poszerzyła :D
legallypl
albo ścisnęła plecy drugą ręką (żart:P)
Sandra007
ma nawet ładne wcięcie w talii :)