Bóg a nauka ♥
Polubili:
maniaaa99
MarzenaM
Ravn
wildmoonsun
darka4204
Julaa__
Pacia163
thebest220
traveler7
J_a
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













szmaragd69
Aż ciarki mi przeszły po plecach <3
lilylunapotter
Ten tekst kojarzy mi się z teodycą św. Augustyna. On również twierdził, że zło nie istnieje i jest jedynie brakiem dobra w rzeczach.