Bóg a nauka ♥
Polubili:
darka4204
J_a
wilczyca123
Julaa__
Anikae0011
maniaaa99
traveler7
wildmoonsun
Ravn
LeeAnn12
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













szmaragd69
Aż ciarki mi przeszły po plecach <3
lilylunapotter
Ten tekst kojarzy mi się z teodycą św. Augustyna. On również twierdził, że zło nie istnieje i jest jedynie brakiem dobra w rzeczach.