Bóg a nauka ♥
Polubili:
darka4204
traveler7
Ravn
J_a
MarzenaM
wilczyca123
LeeAnn12
wildmoonsun
maniaaa99
thebest220
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













szmaragd69
Aż ciarki mi przeszły po plecach <3
lilylunapotter
Ten tekst kojarzy mi się z teodycą św. Augustyna. On również twierdził, że zło nie istnieje i jest jedynie brakiem dobra w rzeczach.