Akurat fantastyki nie czytam :/ wolę sf Lema i te sprawy. Z fantastyki polecam "Achaję" nie jest może wielkim dziełem ale wciąga. Spoza fantastyki z ostatnich co czytałam "Cień wiatru" (jeśli ktoś lubi mroczne zagadki),podobnie pisze Arturo Pérez-Reverte. "Lektor" Schlinka - jedna z moich ulubionych książek. Ostatnio zaczytuję się w książkach Mario Vargasa Llossy np. "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki". To takie lekkie lektury na wakacje.
konto-usunięte
Akurat fantastyki nie czytam :/ wolę sf Lema i te sprawy. Z fantastyki polecam "Achaję" nie jest może wielkim dziełem ale wciąga. Spoza fantastyki z ostatnich co czytałam "Cień wiatru" (jeśli ktoś lubi mroczne zagadki),podobnie pisze Arturo Pérez-Reverte. "Lektor" Schlinka - jedna z moich ulubionych książek. Ostatnio zaczytuję się w książkach Mario Vargasa Llossy np. "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki". To takie lekkie lektury na wakacje.
emolove
Fantastyka to jest to co ja napisałam :) i ja głównie czytam fantastyke
jolantaa
mademoiselle315 masz coś do polecenia z kategorii fantastyka ??
emolove
Nienasyceni jest genialne! A kolejna to Nieposkromieni
Tili
Wszystkie z mojej tablicy Książki ;)
domi150
trylogia millenium <3
darraj
Robin Cook-Uprowadzenie :)
konto-usunięte
A z jakiej kategorii lubisz książki? to mogę podpowiedzieć