Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

...
styl <3
...
...
dobre :3
:))
...
.....
Ozdobna latarenka z wikliny...
...
dziś i za miesiąc zmierz si...
boskie
...
...
...
xxx
...
&lt;33
look na dzisiaj...
Jesienna stylizacja.
....
fajne buty ;)
...
...
Ekstra! Czekamy na jesień ;)
Idealnie na dzisiejszy niec...
usia75

usia75 od Darhena

Dodane 9.11 o 10:17
Przypięte z boskie
Obserwuj
boskie

boskie

Zgłoś naruszenie

AlicjaTaZbajki

ja mam fioletowe i bez kokardek :)

 |  6.11 o 19:50  

olczaa

W h&m były rok temu ;P

 |  27.10 o 22:31  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: