Boskie <3
Polubili:
_justynka
karolaa20
swirus1234
cyfu122
angelodellamorte
Julita205
incia67
michalina1999
niikiix3x3
ala1228
oraz 144 innych użytkowników
ZakrecOnaNiteczka
prześliczne <3
lizusek17
Czy ktoras z was wie gdzie mozna kupic takiego typu sukienki ?
gretakarolina
cudne
mitelka97
niebieska lepsza !
Matyldzia
śliczna błękitna :D
ModneNiebo_pl
bajka!!!!
Fantazyjna
Przepiękne, bajkowe również :) Wyjątkowe!
Gosieczka109
błękitna <3
dominiczkaaaa166
Przecudowne<33
Shawn
Nie są ładne, bo są mega przepiękne! <3
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.