Boskie <3
Polubili:
StyleBeach
ericaaa
Lexii
zlotarybka
asia_asia
alestria
wombat10
karola200255
anetkaa220
kashii87
oraz 144 innych użytkowników
ZakrecOnaNiteczka
prześliczne <3
lizusek17
Czy ktoras z was wie gdzie mozna kupic takiego typu sukienki ?
gretakarolina
cudne
mitelka97
niebieska lepsza !
Matyldzia
śliczna błękitna :D
ModneNiebo_pl
bajka!!!!
Fantazyjna
Przepiękne, bajkowe również :) Wyjątkowe!
Gosieczka109
błękitna <3
dominiczkaaaa166
Przecudowne<33
Shawn
Nie są ładne, bo są mega przepiękne! <3
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.