Boskie <3
Polubili:
_Malinkaa_
innadziwna
Rojza91
ciepciok
Dark_Hors
Lilian20
blueglass
artiificiial
carle
Diana_P
oraz 15 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













Tsumiko
Szczerze...poprzedni komentarz dodałam 4.04 a jest 18.04 i 1,3 według mnie stanowczo NIE :) A 2 TAAK <3
Tsumiko
1, 2 niezbyt ;/ 3 jest okej :)