bransoletka diy
Polubili:
fea
Kassiula
misiaczek2910
Mileena088
Gita96
julia14242
emiliagoryczko
ola210999
ChocolateHorse
ika4242
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?