bransoletka diy
Polubili:
carollq
ssonieczka
judi1989
Skawus94
Xxlola92xX
Marceline54
memoryheart
karcia050702
lynetteyang
Percello
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?