bransoletka diy
Polubili:
kolcia12
noqima
Aloyny
Alexandra12345678910
Emilka12345678
missKathy92
weronika04
Inneyna
istiel
DomYAMika
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?