bransoletka diy
Polubili:
wiktoria200072
klarunia123
Wariatka22
Clevennnn
JuviaSohma
nikalw
ardnaSandra
Maridien
Madzia1997
Bea1344
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?