bransoletka diy
Polubili:
memoryheart
dominika111182
oluuus
Tsuki_Kei
Kasaka
karla669
doniczka984
ssonieczka
sweetsavage
attention_please
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?