bransoletka diy
Polubili:
Mileena088
SweetDreamsAndLove
juli123
Madeline8
sheva1226
essential
blondyna98
alicja258
Wera2503
Brittle
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?