bransoletka diy
Polubili:
aniaPanda
Truskaweczka116
KatarzynaSzewczyk
misiaczek2910
nefryda
kicia77
DomYAMika
jordanik_37
olczi675
Jasmia
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?