bransoletka diy
Polubili:
pastapl
Aloyny
kinga19981024
MagWyr
istiel
AnetaAnetaAneta
a_rafalowicz
kora27
klaudddiam
mala_mi92
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?