bransoletka diy
Polubili:
MonaMiMona
czekoladowy_krem
kasiaasia123
Xxlola92xX
graspdreams
majka94
Chocoyenna
Isilio
smervetka123
VirkoVa
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?