bransoletka diy
Polubili:
Dorotka1
blondi1407
bella988
Gentlewoman
Percello
xbrydziax
my_little_dreams
abehemot
AnetaAnetaAneta
Mariett
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?