bransoletka diy
Polubili:
BubbLe_
Lawrence_Fashion
dreamcatcher_97
fea
Brittle
Alexandra12345678910
klaudia1956
julia14242
JuviaSohma
karla669
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?