bransoletka diy
Polubili:
Fiona808
anedzia4
Lawrence_Fashion
onylnela
Kasiulaway
andzelika113
xxxocia2424xxx
Mazokia
a_rafalowicz
kabelek13
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?