bransoletka diy
Polubili:
ila_k
zozowata
Malgos72
Lexi90
Rrrrrrrrrrr
Mazokia
kisielmniam
Karolla15
wiciaa_xD
Mazzi
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?