bransoletka diy
Polubili:
Skryty8Marzyciel4
xxxocia2424xxx
lenovo41
Baska3004
missKathy92
szczurolapka
Doma_Life
Trola112
Karolla15
lalaolalala
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?