bransoletka diy
Polubili:
lynetteyang
Percello
w3ronika
Chocholate
Lalutka89
Atkaa52
lalaolalala
alfa190
Brittle
fea
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?