bransoletka diy
Polubili:
julia14242
Hrymkilda
korczak2602
Rita26
blondi1407
07061999
sheva1226
TotallyFinn
MagWyr
wiktoria200072
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?