bransoletka diy
Polubili:
kolortopodstawa
MagWyr
Inneyna
Malgos72
heybradleyxx
KingstonJamaica
Brittle
ila_k
Karmeleek
x_xheyx_x
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?