bransoletka diy
Polubili:
Jena_1627
Baska3004
nefryda
morelexd
Blaanta
klaudddiam
kush
welka1234
wiktoria_wb
Madeline8
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?