bransoletka diy
Polubili:
istiel
Atkaa52
ardnaSandra
Cooleczka
agregaddolodowki
czerwonapoziomka
lenka355
kwietniowa_panna
Bounnce
essa1221
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?