bransoletka diy
Polubili:
andzelika113
martusiabed
olczi675
Liwia666
beautifulangel
ika4242
Agalolxdd
my_little_dreams
kolortopodstawa
09031990
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?