bransoletka diy
Polubili:
Kwitnaca_nadzieja
onylnela
kinga19981024
carollq
Kassiula
Fiona808
attention_please
Skryty8Marzyciel4
sylwiaa22315
madziuniuniuniu
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?