bransoletka diy
Polubili:
Maridien
07061999
Wera2015
Justyneczka_xD
madzia811
emiliatw
kajoj12
Fashion1234
Mariett
Kasiulaway
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?