bransoletka diy
Polubili:
morelexd
Skryty8Marzyciel4
creativve
Rrrrrrrrrrr
szalonatruskawka111
Percello
tatiana123
kiki1326
czekoladowy_krem
agnieszka17
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?