bransoletka diy
Polubili:
Nataliia18
BubbLe_
ulla_2209
Jena_1627
kora27
Rrrrrrrrrrr
Ewela1502
ssonieczka
Mariett
Lexi90
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?