bransoletka diy
Polubili:
Paula006M
Wera2015
wataszka
wiktoria_wb
heartcaannotfool
anedzia4
Dzulusia
Fashion1234
Chocholate
ssonieczka
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?