bransoletka diy
Polubili:
missKathy92
Ashoneybaby
Clevennnn
BeMoreHappy123
lil151611
fugazia
madzia811
karcia050702
Anecia94
diabelskieserducho
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?