bransoletka diy
Polubili:
kasta87
kwietniowa_panna
Clevennnn
karabala_
heybradleyxx
puciaczek
Colivia
Baska3004
emilitww
doniczka984
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?