bransoletka diy
Polubili:
TotallyFinn
kaka112
Bounnce
VirkoVa
weronika04
Lawrence_Fashion
szalonatruskawka111
zozowata
09031990
martyna14116
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?