bransoletka diy
Polubili:
natalia97ms
ardnaSandra
klaud0a
Karola2619
Duska6713
ila_k
AngelOfDreams
lynetteyang
Konik101
Alexandra12345678910
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?