bransoletka diy
Polubili:
emiliagoryczko
lagoona66106
memoryheart
Ilidia
julia1501
kora27
Cooleczka
emilitww
meguson
Duska6713
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?