bransoletka diy
Polubili:
olusia123456
karla669
tola506
Noteviddia
kasiaasia123
Baska3004
ila_k
Nattaliee
cocconut
malinowamamba2
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?