bransoletka diy
Polubili:
xxxocia2424xxx
abehemot
Kaska23
kasiurka1975
beautifulangel
Atkaa52
sylwiaa22315
Clevennnn
karabala_
Bounnce
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?