bransoletka diy
Polubili:
Alexandra12345678910
lilacecylia
Dododo_creativ
essential
martinee181
DomYAMika
Cooleczka
onylnela
julia1501
MonaMiMona
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?