bransoletka diy
Polubili:
karla669
klaudia1956
urwis16
lil151611
Margolcia98
Wera2015
Clevennnn
klaud0a
2kropki
czarna90
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?