bransoletka diy
Polubili:
kinga19981024
Fashion1234
agregaddolodowki
Be_Zuza_Be_Creative_
Inneyna
lilacecylia
Emilka12345678
karabala_
SweetDreamsAndLove
Rrrrrrrrrrr
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?