bransoletka diy
Polubili:
julia1501
kuki12
Mileena088
wiciaa_xD
Malgos72
Anecia94
nefryda
w3ronika
karcia050702
szczurolapka
oraz 292 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelinaap
Ja robiłam takie dawno temu z żyłek. :)
suzi3232
zrobiłam! zabrakło mi jednego koloru, ale dwukolorowa też fajna :D
Dosienieczka
zrobiłam z muliny, a jestem stuleją manualną - jest ekstra :D
grzankii
jak nazywają się te sznurki?