Więcej zszywek z tablicy

ciuchy

Do sprzedania mam śliczną n...
buty <3
*.*
...
...
...
serducho
...
...
...
...
....
*.*
...
...
Plisowana spódnica maxi ...
...
czarno-biała
...
cuudoo
czarna ..:D
blue
mmm <3
...
ładna
:DD
kinga011

kinga011 od kinga201120

Dodane 7.11 o 19:27
Przypięte z buty <3
Obserwuj
buty <3

buty <3

Zgłoś naruszenie

didaska

Mam takie i są to najwygodniejsze buty na obcasie jakie kiedykolwiek nosiłam :)

 |  10.11 o 13:49  

sylwiaBa

sweter <3

 |  7.11 o 8:29  

moncurrra

buty z deezee. mega niewygodne ale piękne

 |  25.10 o 0:12  

loczek120

Mam ten sweterek i problem- nie wiem z czym mam go nosić. Sam sobie jest bardzo duży , więc nie mam pojęcia co do niego założyć , żeby nie wyglądał jak "kulka " . Pomoże mi ktoś ? :)

 |  24.10 o 19:46  

CzikaHejterka

nogi<3

2  |  20.10 o 17:07  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: