Być kobietą...
Polubili:
DusiaczekDusia
dzemu_wielbicielka
anna281807
achudziakowa400
olusia5692
gugu2001
Lasia116
xxox01
itsVera
marcela031015
oraz 62 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Miyoko93
Poprawiłabym "jestem kobietą" na "jestem człowiekiem" ;) po co te rozgraniczenia, każdy tak może mieć :)
ISawAPictureOfYou
To ja od dzisiaj jestem mężczyzną
Trychotomia
sorki dwa razy wstawiło
Trychotomia
Ja umię czytać napisy na drzwiać. Chyba mogę być z siebie dumna . :)
Trychotomia
Ja umię czytać napisy na drzwiać. Chyba mogę być z siebie dumna . :)