Być kobietą...
Polubili:
Cytrynka2004
Tysiullla
zuza115
paulinka199613
itsVera
BeautyBerry
Indestructible
czekotubka831
patrycha1211
Lasia116
oraz 62 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Miyoko93
Poprawiłabym "jestem kobietą" na "jestem człowiekiem" ;) po co te rozgraniczenia, każdy tak może mieć :)
ISawAPictureOfYou
To ja od dzisiaj jestem mężczyzną
Trychotomia
sorki dwa razy wstawiło
Trychotomia
Ja umię czytać napisy na drzwiać. Chyba mogę być z siebie dumna . :)
Trychotomia
Ja umię czytać napisy na drzwiać. Chyba mogę być z siebie dumna . :)