Być kobietą...
Polubili:
azile98
xxox01
czekotubka831
dzemu_wielbicielka
kropka24a
sara19i2
sjasja
paula97093
ania5594
Domax33
oraz 62 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Miyoko93
Poprawiłabym "jestem kobietą" na "jestem człowiekiem" ;) po co te rozgraniczenia, każdy tak może mieć :)
ISawAPictureOfYou
To ja od dzisiaj jestem mężczyzną
Trychotomia
sorki dwa razy wstawiło
Trychotomia
Ja umię czytać napisy na drzwiać. Chyba mogę być z siebie dumna . :)
Trychotomia
Ja umię czytać napisy na drzwiać. Chyba mogę być z siebie dumna . :)