Być kobietą...
Polubili:
Aanusia094
DusiaczekDusia
blondii96
patrycha1211
kurczaczek3891
Izabella92
azile98
dosiakub
zuza115
sara19i2
oraz 62 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Miyoko93
Poprawiłabym "jestem kobietą" na "jestem człowiekiem" ;) po co te rozgraniczenia, każdy tak może mieć :)
ISawAPictureOfYou
To ja od dzisiaj jestem mężczyzną
Trychotomia
sorki dwa razy wstawiło
Trychotomia
Ja umię czytać napisy na drzwiać. Chyba mogę być z siebie dumna . :)
Trychotomia
Ja umię czytać napisy na drzwiać. Chyba mogę być z siebie dumna . :)