Być kobietą...
Polubili:
scissorluv
marcela031015
Earlxgrey
sara19i2
zuza115
blondii96
zuza1807
paradisekila
Milkaaaa
olusia5692
oraz 62 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Miyoko93
Poprawiłabym "jestem kobietą" na "jestem człowiekiem" ;) po co te rozgraniczenia, każdy tak może mieć :)
ISawAPictureOfYou
To ja od dzisiaj jestem mężczyzną
Trychotomia
sorki dwa razy wstawiło
Trychotomia
Ja umię czytać napisy na drzwiać. Chyba mogę być z siebie dumna . :)
Trychotomia
Ja umię czytać napisy na drzwiać. Chyba mogę być z siebie dumna . :)