Więcej zszywek z tablicy

Fotografie

Calutki :)
Najnowsze :D
W fazie początkowej :)
ahh :)
adusia12

adusia12

Dodane 11.04 o 20:21
Obserwuj
Calutki :)

Calutki :)

Zgłoś naruszenie

miszle

:)

 |  11.04 o 22:46  

adusia12

hehe tak sie wydaje nosze tylko 40 :p

 |  11.04 o 21:26  

patus23071992

ale stopa.... wysoki ktos musi byc naprawde... hehe ja noszę 35 i ta stopa jest dla mnie olbrzymia :)

 |  11.04 o 20:49  

Kajoo

tatuaż fajny! ale jaki ty nosisz rozmiar buta?! :D

 |  11.04 o 20:45  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: