Więcej zszywek z tablicy
:)
hehe tak sie wydaje nosze tylko 40 :p
ale stopa.... wysoki ktos musi byc naprawde... hehe ja noszę 35 i ta stopa jest dla mnie olbrzymia :)
tatuaż fajny! ale jaki ty nosisz rozmiar buta?! :D
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
0
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
miszle
:)
adusia12
hehe tak sie wydaje nosze tylko 40 :p
patus23071992
ale stopa.... wysoki ktos musi byc naprawde... hehe ja noszę 35 i ta stopa jest dla mnie olbrzymia :)
Kajoo
tatuaż fajny! ale jaki ty nosisz rozmiar buta?! :D