chce piekny <3
Polubili:
vvvikkxo
MonikaDyba
metrszescdziesiatwka
gabrysia1505
pato11
Zajebista_Dziewczyna
ReVenGee
Julson_69
mrs_black6969
szpyra1
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























joanna2407
Zuzanna0212 ja za swój zapłaciłam 179 zł .na Allegro widziałam jakiś czas temu o dyszkę drozszy
joanna2407
Ja mam właśnie by o la la bez kaptura,pudrowy róż,z szalowym kołnierzem i rękawem 3/4
ania1241
to chyba model by o la la (z kapturem są tej firmy, a ten jest bez), dostępny u Chińczyków za 50-60 pln.... w butikach najmniej 130 pln