Więcej zszywek z tablicy
Zuzanna0212 ja za swój zapłaciłam 179 zł .na Allegro widziałam jakiś czas temu o dyszkę drozszy
Ja mam właśnie by o la la bez kaptura,pudrowy róż,z szalowym kołnierzem i rękawem 3/4
to chyba model by o la la (z kapturem są tej firmy, a ten jest bez), dostępny u Chińczyków za 50-60 pln.... w butikach najmniej 130 pln
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
0
3
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
joanna2407
Zuzanna0212 ja za swój zapłaciłam 179 zł .na Allegro widziałam jakiś czas temu o dyszkę drozszy
joanna2407
Ja mam właśnie by o la la bez kaptura,pudrowy róż,z szalowym kołnierzem i rękawem 3/4
ania1241
to chyba model by o la la (z kapturem są tej firmy, a ten jest bez), dostępny u Chińczyków za 50-60 pln.... w butikach najmniej 130 pln