Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Coś dla mnie <3
...
jak Wam sie podobają ?
Chcę taki balkon! :)
Taras w stylu marynistycznym
...<3
...
....
nice
...
subtelny "kosmos"...
...
Dosyć ciekawe sposoby na wi...
...
Tez chce taki
o matko! ❤ boskie
POBUDZAJĄCY KOKTAJL FIT - ś...
zawsze stylowe ^^ ♥
Nie poddam!
Odważnie... Sylwester tuż t...
Na sylwester...jak najbardz...
:dd
kucyk z warkoczem ;)
; )
Loki w kilka minut ;)
serduszko :)
ciuciu7

ciuciu7 od karoox

Dodane 6.07 o 19:29
Obserwuj
Chcę taki balkon! :)

Chcę taki balkon!

:)

Zgłoś naruszenie

krn78

A jaki problem? Jakieś 60-70 dociętych desek, parę litrów bejcy, kilka metrów łat konstrukcyjnych (nawet niespecjalnie grubych, ot - 2-3cm), parę godzin pracy z wkrętarką... voile :) A potem już tylko porozrzucać to, co tam porozrzucane i pouwieszać to, co pouwieszane. Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia :)

1  |  22.06 o 20:45   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: