Więcej zszywek z tablicy

#obrazki

świetne xd
popłakałam się <33
<3
:c.
smutne...
aww *.*
chciałabym.
tak.
słodkie.. </3
tak troche...
raaawr..
...
...
tak tak ...
oczy *.*
chociaż spróbuj...
tyle.
C;.
me ...
no.
smutne :c
nic.
:CC
a potem żałuje ://
kochane *.*
the end
zjadamnutelle

zjadamnutelle

Dodane 12.10 o 11:38
Obserwuj
chciałabym.

chciałabym.

Zgłoś naruszenie

Blondii11

Jak najdalej ... ; (

 |  4.01 o 17:49  

baddreaams

trafione w sedno !

 |  18.11 o 21:05  

kwiatuszek132

zapraszam do mnie ;>

 |  1.11 o 20:22  

Najgoorzej

też bym chciała.

 |  28.10 o 18:23  

konto-usunięte

JA : Lubisz biegać ? MÓJ ZIOMAL : Tak . JA : To spierdalaj .

3  |  28.10 o 15:19  

nati4673

oj ja też...

 |  12.10 o 12:02  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: